Březen 2017

Skip it or not?

22. března 2017 v 14:21 | Miss X |  Deníček
Ahoj zlatky :-)
Vím, že jsem se dlouho neozvala. Omlouvám se, ale užívám si teď krásné zamilované časy :D S Jakem to jde skvěle, byla jsem s ním o víkendu i v pondělí a jsem mega šťastná... BUT! Mé hubnutí jde do řiti a to jakože fest. Jak jsem se zmínila ve článku dole tak nemám absolutně žádné výsledky.. tak sem si říkala, že by možná nebylo špatný nápad tento měsíc přeskočit měření .. protože z toho budu mít stejně jenom depresi.
Snažím se alespoň cvičit, když už jím jako prasátko. V sobotu, na své narozeniny, jdu na konferenci a tam mi kamarádky donesou dort a všechno, v neděli mám oslavu.. přijde mi že teď to nějak nemá cenu.

Jak se máte vy ?:-)

Jídelníček 15. 3 2017

15. března 2017 v 19:23 | Miss X |  Jídelníčky
Ahojte princezny,
jsem docela v depresi, abych pravdu řekla. Jak možná víte/nevíte, každý měsíc 25. provádím kontrolní měření a vážení no a dneska jsem to nevydržela a zvážila jsem se. No což byla velká chyba :) Od 25. února jsem nezhubla ani gram a to ještě můžu být ráda, že jsem nepřibrala. Proč je to sakra tak těžký ...

Snídaně: žitný chlebík s luřinou a zeleninou
Svačina: musli srdíčka, jablko
Oběd: kapusta s bramborem a chlebem
Svačina: sendvič ze subwaye, ugo džusík
Večeře: korn bagetka s vajíčkovou pomazánkou

Ten sendvič jsem sice zrovna moc neplánovala, ale je to zdravé takže žádná tragédie. Jinak jsem si kouipla nové spodní prádlo, ve kterém ale samozřejmě nevypadám vůbec dobře, protože když vypadáte jako vepř tak můžete mít na sobě co chcete a stejně vám ze sebe bude nablití. bože nesnáším své tělo (y)

Pardon, občas se tu prostě objeví i negativní článek..

Jídelníček 14. 3 2017

14. března 2017 v 19:16 | Miss X |  Jídelníčky
Ahoj:) Dneska se to docela dalo.. jen jsem frajerka uplně zapomněla na cvičení z fyzioly ...:D takže jsem si šla místo na sedm hezky na 11 :D

Snídaně: milko tvaroh s musli hořká čokoláda
Svačina: žitný chlebík s lučinou a ředkví
Oběd: Uzené tofu s kukuřicí a omáčkou a rýží
Svačina: korn bagetka s lučinou a zeleninou
Večeře: žitný chlebík s rybí pomazánkou a rajčetem

Dneska jsme opět s mamčou něco málo cvičily :D takže se cítím fajn :)

Jídelníček 13. 3 2017

13. března 2017 v 18:57 | Miss X |  Jídelníčky
Ahoj,
tak zase vám tu sem dám nějaký jídelníček, dneska to nebylo zase tak špatné. Jen jsem si to nezapisovala do tabulek, tak ani nevím jak na tom jsem:D

Snídaně: activia s musli hořká čokoláda
Svačina: žitný chlebík s lučinou, jarní pažitkou a ředkví
Oběd: těstoviny zapečené s rajčetem a mozzarellou
Svačina: jogobella pečené jabko
Večeře: zbytek tich těstovin, žitný chlebík s lučinou

No měla jsem trošku nervy, takže jsem to neudržela tak jak jsem chtěla. ale nejhoší to taky není :-)

Oh, shit! I might be in love

12. března 2017 v 21:21 | Miss X |  Deníček
Ahoj :-)

Název článku je asi více než výmluvný :D Mé obavy z toho, že bych se do Jaka nedokázala zamilovat jsem ty tam.. Teď už nějak nevím jak bych dokázala se od něho odmilovat :D Což je na jednu stranu asi dobře, ale zase z toho tak nadšená nejsem... Díky tomu nějak nemám chuť dělat vůbec nic, chci být jen na obláčku a užívat si to, a ne se starat o školu a o jídelníčky .. Jsem na sebe za to naštvaná. Ale fakt mi není pomoci, když srdce zavelí rozum je v prdeli že:D

Stačila jedna dlouhá a úžasná sobota a už bych se ho nevzdala:D Cítím se jako bych měla zase 15... Je to super pocit, a dám si chvilku an to abych si to vychutnala:D ale bych měla se sebou něco dělat nebo budu tlustá a vyrazí mě ze školy :D

Doufám, že jste si užili víkend tak jako já <3

Jídelníček 10. 3 2017

10. března 2017 v 19:21 | Miss X |  Jídelníčky
Čauky pusiny :D
Dnešek je o něco lepší, protože jsem ho téměř celý prospala: :D

Snídaně: 2x žitný chlebík s eidamem a lučinou
Svačina: corny banánová, pomeranš
Oběd: rybí filé se zeleninou a bramborem
Večeře: 2x žitný chlebík s vejcem

Celkem: 1 230 kcal

Jídelníček 9. 3 2017

9. března 2017 v 19:39 | Miss X |  Jídelníčky
Ahojky,
dnešní den nebyl teda nic moc.. po včerejšku. Jídelníček taky ne zrovna ideální, nemám vůbec chuť nic dělat, nemám energii..

Snídaně: banánová proteinová kaše kiwi
Oběd: zeleninové rizoto s tofu a sýrem
Svačina: žitný chlebík s lučinou a ředkvičkami
Večeře: sýrové tousty

No... nevypadá to tak špatně, ale cítím na sobě, že s takovou se nikam neposunu. Mám strašný strach, že to vzdám..

I am happy, so what?

8. března 2017 v 19:20 | Miss X |  Deníček
Ahoj:)
Dneska opět pro vás tady nebude jídelníček, protože jsem ho opět neudržela, a když se tak stane ani nejsem třikrát žhavá si jej psát do tabulek. Přesto mám ale úsměv na tváři :) Dneska jsem si užila super den, stihla tolik věcí:)) Nakoupit, zahrát si na kytaru, uklidit, uvařit, popovídat si s kamarády.. No a co, že jsem nejedla podle jídelníčku??
Toto všechno dělám proto, abych byla šťastná.. Kdybych byla štíhlá, budu asi šťastná pořád.. Nejsem štíhlá, ale i tak dokážu být občas šťastná, tak proč si to kazit?
Nechci se nenávidět za to, že jsem si užila hezký den. Nechci se cítit provinile, za to že jsem šťastná.

Zítra to snad ohledně jídla bude lepší, ale upřímně, vůbec nelituju, co jsem všechno snědla. Prostě jsem chtěla takže no a co.

Hezký zbytek večera!! :)

Jídelníček 7. 3 2017

7. března 2017 v 18:50 | Miss X |  Jídelníčky
Ahoj, tak tu máme úterý, a jak jsem slíbila, už jsem hodná :D

Snídaně: ovofit jahoda s musli hořká čokoláda
Oběd: čínské nudle se zeleninou a tofu natural
Svačina: rustikální bagetka s lučinou a sýrem, dvě ovesné sušenky
Večeře: kornbagetka s žervé a sýrem, zeleninka

Celkem: 1 245 kcal

Docela fajn, na dopolední sváču nebyl čas:D Začala jsem číst novou knihu Loď mezi hvězdami a zatím to vypadá dost zajímavě, takže se už těším do vany až se do ní ponořím :D A na večer to vidím na film Chceš mě, chci tě.. viděla jsem to tak stokrát, ale dostala jsem na to chuť :D musím nějak zabít čas, když budu čekat na Jaka až se vrátí z odpolední.. achjo, jsem asi až příliš hodná :D

Ale tak raz za čas..

6. března 2017 v 17:55 | Miss X |  Deníček
Ahohjte všichni,
včera jsem se neozvala, jelikož jsem byla venku a spala u kámošky a tak vůbec. Hlavně jsem asi nejedla nějak vxorně.. jakože vůbec ne:D Ale ani mě to nějak moc nesere, protože, když na dva dny vypadnete z režimu tak to stejně nic moc nepokazí. Ještě když jste si ty dva dny maximálně užili :)
Byla jsem venku s Jakem na procházce a bylo to super, konečně dokázal být sám sebou a hodně sme se nasmáli :D Potom jsme šli za mojí kámoškou a jeho kámošem k němu domů a hráli sme Mortal Combat na xboxu :D je to fakt boží hra, první jsem to samozřejmě dycky projela, protože jsem to viděla poprvé, ale stačila hodinka a už jsem s přehledem porazila i Jaka, kterému se to vůbec nelíbilo a vždycky se tak na oko roztomile naštval :D a pak jsme se pořád předháněli kdo bude lepší :D Ke kámošce jsme dorazily asi chvíli po jedenácté a ráno jely do školy na deset :D Jediné co mě sere, že ten víkend nebyl delší.. JInak jsem jedla tousty, pizzu a tortillu :D jinak nic moc jiného :D ale nepřežírala jsem se takže v pořádku :) Jak jste se měli vy ?:)

Jinak, dnešní jídelníček sem taky nedám.. :D ale od zítra budu zase hodná, slibuju :-)