Honba za skvělým tělem začíná! (opět..)

25. ledna 2017 v 10:04 | Miss X |  Deníček
Ahoj vepříci!

Po dvou letech jsem tu zpět a se stejným problémem, ne-li větším. Když jsem založila tento blog měla jsem 68,5 kg a měla jsem velké odhodlání s tím něco udělat. S tím svým odhodláním jsem se dostala až na 61,5 kg. V tomto bodě jsem byla se sebou jakž takž spokojená, plná motivace a šťastná. No ale to bych nebyůa já aby mi to vydrželo že.. Začaly stresy, milostné problémy, hormony se ozvaly, jedno vedlo k druhému a jsem tady zpět, zoufale se obracející na blog s 74 kg, žádným odhodláním a nešťastná k tomu.

Pořád se snažím se přesvědčit, že nejde o to jakou máte postavu, ale jde to horko těžko, všechny mé kamarádky jakoby před chvílí slezly z přehlídkového mola a já se za nima sotva kutálím :D Takže myslím, že není nutné říkat, že je čas se pustit do práce!

Dobré na tom je, že mám s tímto už za ty roky dobré zkušenosti a vím, jak se vyhnout jojo efektu a dalším nepříjemnostem, které potkají všechny, co nemají o hubnutí ani páru. Od začátku se tedy budu schopna vyvarovat chyb, o kterých vím, že jsem je dělala (například na snídani jedno malé jablíčko, HAH!). Je tady, ale další nepříjemný problém.

Od října jsem vegetariánka. Je to trošku nepříjemné. Všechno to začalo jedním pitomým úkolem do školy, kdy jsem neměla jíst 21 dní maso. Pro masožravce jako já to byl překvapivě snadný úkol. No ale bohužel jsem to maso jíst jaksi nezačla doteď. A je to celkem průser protože, při sestavování jídelníčku mám docela problém splnit alespoň 60 % bílkovin.. Asi se budu muset nechat nějak zhypnotizovat a dát se do pořádku :D

Anyway, počínaje dneškem opět začnu přidávat své jídelníčky. Zatím vynechám pohybové aktivity, protože jak se dočtete všude, nejprve malé změny! Proto ani ty jídelníčky nebudou takové drastické zezačátku. I tak to bude pro mé tělo změna po všem smaženém a cukrovím a tak a tak :D

Bye XXX

PS: Své aktuální míry a fotku svého špeku přidám taky jako motivaci pro sebe i pro ostatní. Nevím proč, bez sledování změň to prostě není ono nemyslíte?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama